У Києві відкрився перший кінотеатр з об`ємним зображенням

Posted on September 30th, 2008 in Новости by admin

У Києві відкрився перший в Україні кінотеатр з кінозалом IMAX для проглядання картин у форматі 3D – об`ємному зображенні.

Витрати на створення кінозалу склали 3 мільйони доларів. Він обладнаний спеціальним кіноекраном заввишки 13,5 метра і шириною 22 метри.

Побачити об`ємну картинку глядач зможе тільки в спеціальних окулярах, які видають кожному на вході. Без них зображення не чітке, адже на екрані показують відразу два кадри – для правого і лівого ока окремо. Записаний окремо від картинки звук потужністю 14 тис. ватів виходить з-за екрану і з бічних колонок.

Кінозал IMAX є 13-м залом найбільшого на сьогоднішній день в Україні кінотеатру “Мультиплекс”, який відкрився в торговому центрі “Блокбастер”. Протягом декількох місяців в кінозалі глядач зможе побачити два документальні фільми “Життя глибин” і “Космічна станція” у форматі 3D. Вартість квитків на об`ємне кіно – від 35 до 45 грн.

За словами віце-президента корпорації “IMAX” з розвитку кінотеатрів Джона Шрайнера, в майбутньому український глядач зможе дивитися і прем`єрні голлівудські фільми у форматі 3D, зокрема, “Мадагаскар-2”, “Хранителі”, “Ніч у музеї-2”, “Монстри проти прибульців”, “Шрек-4”, “Трансформери-2”, а також частину фільму “Гарі Поттер і Принц-напівкровка”.

Сайт: http://www.imax-utel.com.ua/

Джерело: http://culture.unian.net/ukr/detail/186795

Комментировать